VIDOE/ Leroy Sane i lumtur pas stërvitjes së parë me Bayern Munchen

VIDOE/ Leroy Sane i lumtur pas stërvitjes së parë me Bayern Munchen

14:19, 14/07/2020

Leroy Sane ndihet i lumtur që është pjesë e Bayern Munchen.

Ditën e sotme klubi bavarez ndau në rrjetet sociale pamjet ku gjermani stërvitet tek bavarezët madje duke bashkëpunuar me shokun e ri të skuadrës, Niklas Sule.

Gjermani iu bashkua kampionëve të Bundesligës nga Manchester City në një marrëveshje me vlerë 60 milionë euro këtë muaj, duke nënshkruar një kontratë 5-vjeçare.

“Ishte shumë mirë”, tha Sane gjatë videos së shkurtër.

“Ishte një grup i vogël për stërvitje me Niklas Sule, por ishte mirë të ishe përsëri në fushë, duke përfunduar seancën time të parë këtu në terrenin e trajnimit”.

“Unë thjesht jam i kënaqur dhe i lumtur që jam këtu”, përfundoi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco