Milot Rashica në takim me Avdullah Hotin

Milot Rashica në takim me Avdullah Hotin

12:31, 14/07/2020

Futbollisti Milot Rashica është pritur në një takim nga Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti. Vet Hoti ka shprehur kënaqësinë e tij për bashkëbisedimin që ka pasur dhe ka publikuar në FB, fotografitë me këtë shënim:

"Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë të rinjtë shqiptarë. Milotit dhe kombëtares së Kosovës i uroj shumë fat në ndeshjen e ardhshme me Maqedoninë e Veriut dhe në kualifikime për kampionatin evropian."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco