Grumbullohet Kombëtarja U-19, ja lista e lojtarëve të thirrur nga Nevil Dede!

Grumbullohet Kombëtarja U-19, ja lista e lojtarëve të thirrur nga Nevil Dede!

12:28, 14/07/2020

Kombëtarja shqiptare U-19 është grumbulluar ditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri Nevil Dede do të ndjekin një program stërvitor prej 4 ditësh (14-17 korrik) dhe më pas do të zhvillohen dy ndeshjet miqësore me grupmoshat e Apolonisë U19 dhe Kombëtaren U18.

Dede ka thirrur disa lojtarë të rinj për t'i parë nga pranë, ja lista me 25 futbollistët:

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco