Ish-volejbollistja shkodrane humb jetën nga koronavirusi

Ish-volejbollistja shkodrane humb jetën nga koronavirusi

14:53, 12/07/2020

Sot e humbën betejën me COVID-in 4 pacientë, mes tyre një grua nga Shkodra.

57 vjeçarja nga Shkodra e cila ndërroi jetë është Gonxhe Rexhepi, ish-volejbolliste e Vllaznisë.

Pasi zbuloi se ishte e infektuar dhe gjendja u rëndua, Rexhepi u transportua te Infektivi.

Pavarësisht punës së mjekëve nuk mundi që të mbijetonte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco