VIDEO/ Goooooool me 'shije' titulli. Tirana shënon çmendurisht në minutën e 92’

VIDEO/ Goooooool me 'shije' titulli. Tirana shënon çmendurisht në minutën e 92’

22:36, 10/07/2020

Tirana me frymën e fundit arriti që të barazojë rezultatin 1-1 në derbin ndaj Partizanit e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 92’ Ernest Muçi çon peshë zemrat e tifozëve bardheblu. Pas një asist të Ngo me kokë, talenti bardheblu ka gjuajtur saktë brenda zonë duke mposhtur Alban Hoxhën. 

Festë e pabesueshme në kampin bardheblu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco