VIDEO/ Partizani - Tirana, Hoxhallari krijon iluzionin e golit

VIDEO/ Partizani - Tirana, Hoxhallari krijon iluzionin e golit

22:03, 10/07/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Partizanit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 54' Bardheblutë kanë humbur një mundësi të artë për të kaluar në avantazh. Në fillimi u krijua iluzioni i golit, por goditja me kokë e  Hoxhallarit shkon ngjitur me shtyllën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco