Partizani - Tirana/ Luhen 30 minuta në derbi, lojë e fortë me pak emocione

Partizani - Tirana/ Luhen 30 minuta në derbi, lojë e fortë me pak emocione

21:15, 10/07/2020

Ende nuk është zhbllokuar derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore.

30 minutat e para është zhvilluar një ndeshje e qetë me pak raste nga të dy skuadrat të cilat janë treguar të kujdesshme.

Ky derbi është shumë i rëndësishëm pasi dy klubet garojnë respektivisht për Europë dhe titull kampion.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco