Skandaloze/Katër persona nga skuadra e Prishtinës përfundojnë në emergjencë

Skandaloze/Katër persona nga skuadra e Prishtinës përfundojnë në emergjencë

20:21, 08/07/2020

Katër anëtarë të klubit të Prishtinës janë dërguar në emergjencë pas tensioneve dhe përplasjeve pas ndeshjes Gjilani – Prishtina.

Armend Dallku, Labinot Ibrahimi, Lorik Boshnjaku dhe Atdhe Halimi janë ata të cilët janë dërguar në emergjencen e spitalit, shkruan GazetaBlic.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco