Legjenda e Holandës këshillon talentin: Transferohu tek kjo skuadër!

Legjenda e Holandës këshillon talentin: Transferohu tek kjo skuadër!

18:05, 08/07/2020

Ish-futbollisti holandez, Rafael va nder Vaart e ka këshilluar Donny van de Beekun që të transferohet në Gjermani.

Ish-futbollisti holandez mendon se bashkëkombësi i tij do ta bënte veprimin e duhur nëse i bashkohet Bayern Munuchit ose Borussia Dortmundit.

Mesfushori i Ajaxit kërkohet nga Real Madridi, por nuk përjashtohet mundësia që ai të përfundojë në Bundesliga.

“Për mendimin tim, Bayern Munichu dhe Borussia Dortmundi do të ishin klubet ideale për të”, deklaroi va nder Vaart.

Van de Beek është njëri prej futbollistëve më të mirë në kampionatin holandez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco