FOTO/ Zbulohet numri që do të mbajë Sane në fanellë te Bayern Munchen

FOTO/ Zbulohet numri që do të mbajë Sane në fanellë te Bayern Munchen

21:04, 03/07/2020

Edhe pse ende nuk është larguar nga Bayern Munchen, drejtuesit kanë vendosur që numrin 10 që mban Coutinho t’ia japin afrimit më të ri, Leroy Sane.

Kampionët e Gjermanisë zyrtarizuan ditët e fundit transferimin e Sane nga Manchester City për 49 milionë euro.

Sane do mbajë numrin 10 në fanellë duke nisur nga sezoni i ardhshëm.

Image

Coutinho është ende pjesë e Bayernit, por duket se jo për shumë gjatë, duke u nisur edhe nga veprimi i drejtuesve bavarezë që ja dhanë numrin 10 Sanes.

Bayern Munchen lajmëroi në rrjetet sociale se Sane do mbajë mbi shpinë numrin 10 për sezonin tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco