VIDEO/ Manchester City bën korridorin e nderit për Liverpool

VIDEO/ Manchester City bën korridorin e nderit për Liverpool

21:29, 02/07/2020

PĂ«rpara fillimit tĂ« takimit, lojtarĂ«t e Manchester Cityt janĂ« rreshtuar pĂ«r t’i bĂ«rĂ« korridorin e nderit kampionĂ«ve të rinjë tĂ« Premier League, Liverpoolit, nĂ« stadiumin Etihad.

Liverpooli u shpall kampion i Anglis, të enjten e kaluar, kur pritja 30-vjeçare për titull në ligë përfundoi pasi skuadra e Pep Guardiolës u mposht 2:1 nga Chelsea në Stamford Bridge.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco