VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Tirana kalon në avantazh

VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Tirana kalon në avantazh

18:09, 02/07/2020

Tirana ka kaluar në avantazh 1-0 në sfidën ndaj Bylisit në transfertë, ndeshje e vlefshme për fazën gjysmëfinale në Kupën e Shqipërisë.

Në minutën e 20’ ishta Hasani ai i cili zhbllokoi sfidën. Pas një harkimi nga këndi nga ana e Kobinah, mesfushori shkodran gjuan bukur me kokë nga brenda zonës duke mposhtur Mirakën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco