Griezmann aktivizohet në minutën e 90’, shikoni reagimin befasues të Simeones!

Griezmann aktivizohet në minutën e 90’, shikoni reagimin befasues të Simeones!

13:00, 02/07/2020

Antoine Griezmann nuk është i lumtur në “Camp Nou”.

Kjo duket qartë edhe gjatë barazimit 2-2 që Barcelona mori në sfidën kundër Atletico Madridit e vlefshme për La Liga.

Se gjërat nuk janë mirë, e tregon edhe ndeshja e fundit e Barcelonës kundër Atleticos, me Quique Setien që vendosë ta aktivizojë francezin vetëm në minutën e 90’ të ndeshjes.

Ky zëvendësim befasoi edhe trajnerin e Atletico Madrid, Diego Simeone.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco