Superliga rifillon më 3 qershor, ja kalendari i javës së 27-të

Superliga rifillon më 3 qershor, ja kalendari i javës së 27-të

16:51, 29/05/2020

Kategoria Superiore do të rifillojë më 3 qershor.

Ndërkohë për sa i përket kalendarit të javës së 27-të është planifikuar që 4 përballje të fillojnë në orën 17:30, ndërkohë që kryendeshja Partizani-Skënderbeu pritet të mbyllë siparin e kësaj javë, në orën 20:00.

Java 27, 3 qershor

Ora 17:30

Kukësi vs Luftëtari

Flamurtari vs Vllaznia

Bylis vs Tirana

Laçi vs Teuta

Ora 20:00

Partizani vs Skënderbeu

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco