Boksieri i famshëm masakron të dashurën e tij me thikë buke

Boksieri i famshëm masakron të dashurën e tij me thikë buke

22:43, 27/05/2020

Boksieri turk Selim Ahmet Kemaloglu është arrestuar pasi dyshohet se ka goditur me thikë kuzhine të dashurën e tij në gjoks gjatë mbylljes së koronavirusit.

Mediat lokale turke deklarojnë se 26-vjeçari u arrestua të Dielën në qytetin e Muglës. Kemaloglu thuhet se thirri një ambulancë në shtëpinë e tij pasi e dashura e tij Zeynep Senpinar, 25 vjeç, u godit me thikë në gjoks.

Ngjarja ndodhi gjatë një konflikti që çifti kishte në banesën e tyre gjatë karantinës.

Mjekët shkuan në vendgjarje, por nuk arritën të shpëtojnë jetën e Senpinar.

Trupi i Senpinar-it iu dorëzua specialistëve të mjekësisë ligjore me analiza paraprake që tregojnë se një plagë me thikë në kraharor ishte shkaku i vdekjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco