FOTO/ Zyrtarizuan Jaap Stam si trajner të ri, por në foto ishte dikush tjetër - Plasin talljet në rrjet

FOTO/ Zyrtarizuan Jaap Stam si trajner të ri, por në foto ishte dikush tjetër - Plasin talljet në rrjet

23:31, 21/05/2020

Klubi i  Cincinnati-t  në Majoor League Soccer (Shtetet e Bashkuara të Amerikës ) zyrtarizoi ditën e  sotme në krye të stolit, ish-futbollistin e njohur, Jaap Stam.

Sot gjatë mbrëmjes është zyrtarizuar kalimi i Jaap Stam te Cincinnati, me holandezin që kërkon një aventurë të re në stol.

Mirëpo, duket se klubi amerikan, nuk e njeh trajnerin e saj të ri, pasi në fotografinë zyrtarizimit nuk postojë holandezin, por një person që I ngjasonte atij.

Postimi qëndroi për dy orë në faqen zyrtare të Cincinnati. Kjo kohë ishte e mjaftueshme që kjo të bëhej virale.

Tashmë njerëzit po postojnë foto të emrave si Arjen Robben, por edhe personave të tjerë, me mbishkrimin “Mirësevjen Jaap Stam”. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco