Mos e humbisni, ja si duket pamja e re me plot ngjyra e këtij nënkalimi në kryeqytet

Mos e humbisni, ja si duket pamja e re me plot ngjyra e këtij nënkalimi në kryeqytet

21:54, 07/12/2020

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka prezantuar nënkalimin në Kalabri-Dardani, i cili ka marrë pamje të re, shkruan Syri.net Kosova.

Pamjen këtij nënkalimi, ia ka dhënë artistja, Zejnije Kastrati.

Pamja e re e nënkalimit duket me të vërtetë interesante dhe si e tillë i ka dhënë shije artistike me plot ngjyra.

Nënkalimk Kalabri - Dardani! Artistja: Zejnije Kastrati Drejtoria e Shërbimeve Publike! Foto: V.K.

Posted by Shpend A. Ahmeti on Monday, December 7, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco