Mat, makina del nga rruga dhe bie në greminë, plagosen dy turistët francezë

Mat, makina del nga rruga dhe bie në greminë, plagosen dy turistët francezë

16:35, 04/06/2023

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Mat.

Mësohet se një automjet me dy turistë francezë ka dalë nga rruga dhe ka rënë rreth 50 metra në greminë. Për pasojë të dy kanë mbetur të plagosur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco