VIDEO/ Sot prezantimi i kandidatit, demokratët e Selenicës dalin të presin Berishën

16:45, 21/03/2023

Në orën 17:00 të kësaj të marte kryetari i PD, Sali Berisha do të prezantojë në Selenicë kandidatin për kryetar bashkie, të koalicionit opozitar "Bashkë Fitojmë", Leonard Rakipaj.

Demokratët e Selenicës së bashku me deputetin e qarkut, Bujar Leskaj kanë dalë me automjete të presin Berishen në hyrje të rrugës së lumit të Vlorës.

Reshjet e shiut dhe moti i ftohtë nuk i ka penguar mbështetësit e PD të presin me entuziazëm liderin e opozitës. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco