EMRI/ Aksident me një të vdekur në Tiranë, babai i viktimës i vrarë pak kohë më parë

EMRI/ Aksident me një të vdekur në Tiranë, babai i viktimës i vrarë pak kohë më parë

08:25, 03/02/2023

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Ky i fundit është identifikuar si Enjon Saliaj.

Saliaj është djali i Kudret Saliaj, që u vra nga gruaja dhe vjehrri i tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco