Berisha: Sot tirani lebetitet! Uragan i paparë në ora 12:00 në bulevard

Berisha: Sot tirani lebetitet! Uragan i paparë në ora 12:00 në bulevard

10:30, 06/12/2022

Kryetari demokrat, Sali Berisha, bëri sërish thirrje sot për prani masive në protestë.

“Sot tirani lebetitet!

Uragan i paparĂ« nĂ« ora 12:00 nĂ« bulevardin “DĂ«shmorĂ«t e Kombit”!” shkruan Berisha.

Protesta do organizohet ndërkohë që mbahet samiti mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco