FOTOLAJM/ Me snajper të kalibrit të rëndë, Tirana blindohet si për luftë

FOTOLAJM/ Me snajper të kalibrit të rëndë, Tirana blindohet si për luftë

08:13, 06/12/2022

Në prag të samitit mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor, Tirana është blinduar plotësisht.

Fotoreporteri ynë, Feliks Bilani sjell këto pamje nga Pallati i Kongreseve ku do të mbahet takimi.

Një snajper i kalibrit të rëndë është vendosur në çati.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco