EMRI/ Humb jetën 83 vjeçari në Durrës pasi ra nga lartësia, ja çfarë dyshohet

EMRI/ Humb jetën 83 vjeçari në Durrës pasi ra nga lartësia, ja çfarë dyshohet

08:04, 04/12/2022

Një i moshuar ka humbur jetën sot në Durrës pasi dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia.0:06/07:55

Ngjarja ka ndodhur në lagjen NR.3 dhe viktimë ka mbetur Jonuz Pjeçi, 83 vjeç.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 21:00, në lagjen nr. 3 Durrës, shtetasi J. P., 83 vjeç, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco