FOTO/ Berisha: Nderim për jetë Ismail Bej Vlorës dhe etërve të Pavarësisë së Shqipërisë!

FOTO/ Berisha: Nderim për jetë Ismail Bej Vlorës dhe etërve të Pavarësisë së Shqipërisë!

12:54, 28/11/2022

Në ditën e Pavarësisë së Shqipërisë, Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka shprehur nderimet për Ismail Bej Vlorën.

‘Nderim për jetë Ismail Bej Vlorës dhe etërve të Pavarësisë së Shqipërisë!’, shkruan Berisha në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco