Operacion i madh në Durrës/ 15 të arrestuar pas pengmarrjes në autostradë

Operacion i madh në Durrës/ 15 të arrestuar pas pengmarrjes në autostradë

11:55, 04/10/2022

Prokuroria e Durrësit, ka goditur një grup kriminal, ku të paktën 15 persona dyshohen të përfshirë në ngjarje të rënda kriminale si vrasje dhe shitblerje armësh.

Grupi u godit pas marrjes peng të dy vëllezërve Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë.

Grupi kriminal dyshohet edhe për një ngjarje të ndodhur në Don Bosko me një të vrarë dhe katër të vrarë dhe një të plagosur.

VIJON

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco