Rikthehet tritoli/ Shpërthim me eksploziv në derën e një magazine

Rikthehet tritoli/ Shpërthim me eksploziv në derën e një magazine

09:19, 01/10/2022

Një shpërthim ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Kamëz.

Sipas burimeve zyrtare, në orën 03:00, në Kamzë, në derën e një ambienti (magazinë për vegla muzikore) të marrë me qira nga shtetasi B. L., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse.

Si pasojë është dëmtuar pjesërisht qepeni i mbylljes së derës të këtij ambienti.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco