E mitura tenton vetëvrasjen në Dibër, arrestohet babai 42 - vjeçar

E mitura tenton vetëvrasjen në Dibër, arrestohet babai 42 - vjeçar

14:15, 29/09/2022

Një 42-vjeçar është arrestuar në Dibër, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Gjithashtu 42-vjeçari ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ndaj vajzës së tij të mitur, e cila ka tentuar më pas vetëvrasjen, duke konsumuar mbidozë medikamentesh mjekësore.

Njoftimi i policisë

Ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij, vihet në pranga 42-vjeçari.

Specialistët e Hetimit të Krimit të Postës së Policisë Maqellarë arrestuan në flagrancë shtetasin H.R, 42 vjeç, banues në Maqellarë, pasi në periudha të ndryshme kohore ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij. Gjithashtu ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ndaj vajzës së tij të mitur e cila si pasojë ka konsumuar mbidozë medikamentesh mjekësore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco