'Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë'/ Meta: Çmimet do bien! Populli do ngrihet!

'Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë'/ Meta: Çmimet do bien! Populli do ngrihet!

21:16, 17/08/2022

Kryetari i PL-së Ilir Meta ka reaguar në Facebook, në lidhje me rritjen e çmimeve në vend nga bordet komuniste të Edi Ramës. 


'Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë. Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet', shkruan Meta.

Postimi i plotë: 


Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë.
Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet.
Dhe populli do të ngrihet shumë shpejt në protesta të fuqishme! 🇦🇱 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco