EMRI/ Vrasja me thikë në Sarandë, identifikohet viktima

EMRI/ Vrasja me thikë në Sarandë, identifikohet viktima

19:29, 17/08/2022

Klodian Bakiaj është 41-vjeçari i cili mbeti i vrarë me thikë pasditen e sotme në Sarandë.

Ngjarja ndodhi pas një konflikti çasti mes Bakiajt dhe një personi tjetër i cili është në kërkim nga policia.

Klodian Bakiaj fillimisht mbeti i plagosur dhe u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, por s'i mbijetoi plagëve.

Autoritetet kanë nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin bregdetar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco