Ilir Meta: I lumtur të rikthehem në Vlorën e Lirisë dhe Flamurit

Ilir Meta: I lumtur të rikthehem në Vlorën e Lirisë dhe Flamurit

17:54, 16/08/2022

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka njoftuar sot një takim në Vlorë ku që do të zhvillohet me përfaqësuesit e kësaj partie.

Në një postim të shpërndarë në Facebook, Meta shprehet se është kënaqësi të rikthehet në Vlorën e Lirisë dhe Flamurit Kombëtar.

“Të dashur miq! I lumtur të rikthehem sot në Vlorën e Lirisë dhe Flamurit Kombëtar!

Në ora 19:00 do të kem kënaqësinë të takoj përfaqësues të Partisë së Lirisë dhe të japim mesazhe për të gjithë vlonjatët e ndershëm, patriotë dhe liridashës. Takimi #Live!”, shkruan Meta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco