Meta: Kush shpik investitorë strategjik mbi popullin e Shqipërisë, i ka bërë llogaritë gabim! Llogaridhënia e pashmangshme

Meta: Kush shpik investitorë strategjik mbi popullin e Shqipërisë, i ka bërë llogaritë gabim! Llogaridhënia e pashmangshme

21:23, 15/08/2022

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta përmes një postimi në rrjete sociale shprehet se investitori më strategjik mbi këtë tokë është populli i Shqipërisë.

Duke iu referuar shpalljes investitor strategjik të afërmve të qeveritarëve, Meta shprehet se kush kërkon të shpikë investitorë mbi investitorin më strategjik e ka shumë gabim dhe i ka llogaritur keq pasojat.

Ndër të tjera Meta shprehet se llogaridhënia e qeverisë së Ramës është e pashmangshme.

Statusi
Investitori më strategjik mbi këtë tokë është populli i Shqipërisë. Kush kërkon të shpikë investitorë mbi investitorin më strategjik e ka shumë gabim dhe i ka llogaritur keq pasojat. Llogaridhënia, e pashmangshme! 🇦🇱

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco