Berisha poston VIDEO-n nga Tirana: Lali djegësi, plehra në të katër anët!

11:47, 13/08/2022

Kryetari i PD-së Sali Berisha ka publikuar një video ku dallohet se si plehrat kanë pushtuar varrezat e Tufinës në Tiranë dhe nuk ka asnjë masë të marë nga bashkia.

Lali djegësi, plehra në të katër anët’, shkruan Berisha në Facebook.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco