VIDEO/ Ndodh në një dasëm shqiptare, e moshuara nxjerr armën dhe qëllon 13 herë në ajër brenda lokalit

21:01, 11/08/2022

Pavarësisht masat që marrin shtetet për të ndaluar përdorimin e armëve të zjarrit në festa familjare, duket se vendet ballkanike nuk do ta harrojnë dot një traditë të tillë.

Së fundmi është bërë virale në rrjet një video, ku një e moshuar ka marrë armën dhe ka qëlluar në ajër në Kosovë.

Nga ambienti, duket që bëhet fjalë për një festë familjare, ndërsa të shtënat kanë ndodhur në një ambient të mbyllur.

Ende nuk dihet saktësisht vendi ku ka ndodhur ngjarja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco