34 vjetori i vrasjes së poetit Havzi Nela, Berisha takim me intelektualë dhe të përndjekur

34 vjetori i vrasjes së poetit Havzi Nela, Berisha takim me intelektualë dhe të përndjekur

18:28, 10/08/2022

Në 34 vjetorin e vrasjes së poetit Havzi Nela, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të zhvillojë një takim me qytetarë, intelektualë dhe të përndjekur politik.

‘Miq, ju ftoj të më ndiqni sot, në ora 19:30, në një bashkëbisedim me qytetarë, intelektualë dhe të përndjekur politik në përkujtim të 34 vjetorit të vrasjes së poetit Havzi Nela nga regjimi i egër komunist’, shkruan kreu i PD-së, Sali Berisha në një postim në faqen e tij në Facebook.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco