FOTO/ Digjet autobusi i linjës Durrës-Porto Romano

FOTO/ Digjet autobusi i linjës Durrës-Porto Romano

16:49, 07/08/2022

Digjet një autobus urban në Durrës.

Autobusi i linjës nga qendra e Durrësit në Porto Romano, ka marrë fjalë gjatë kohës kur ishte duke transportuar pasagjerë.

Mjeti urban është shkrumbuar i gjithi dhe fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar.

Autobusit i kanë mbetur vetëm hekurat në rrugë, ndërsa zjarrfikësit nuk mundën të bënin asgjë për ta shpëtuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco