Makina përplas dy fëmijë në Tepelenë

Makina përplas dy fëmijë në Tepelenë

21:14, 26/06/2022

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Tepelenë, ku një automjet ka përplasur dy fëmijë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mustafa Matohiti” në rrugën “Bilbilenjtë”.

Drejtuesi i mjetit me iniciale A.B. përplasi me Toyota dy fëmijë. Këta të fundit u transportuan në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit të Policisë Tepelenë për të kryer procedurat e mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco