Zjarr në dy fshatra të Vlorës, digjen arat e grurit dhe ullishtet

Zjarr në dy fshatra të Vlorës, digjen arat e grurit dhe ullishtet

16:25, 25/06/2022

Flakët kanë përfshirë këtë të shtunë fshatin Delisuf dhe fshatin Çeprat në Vlorë.

Sipas raportimeve zjarri ka djegur arat me grurë dhe pemët e ullinjve në zonë.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vend për të shuar zjarrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco