VIDEO e krimit horror/ Berisha: Ekzekutimi i policit në vendin e punës nga vrasësi me uniformë dhe i droguar

VIDEO e krimit horror/ Berisha: Ekzekutimi i policit në vendin e punës nga vrasësi me uniformë dhe i droguar

19:42, 24/05/2022

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të pamjeve në media, nga vrasja e policit Çaush Saliasi mbrëmjen e kaluar në ambientet e komisariatit nr.3, nga kolegu i tij, Ludian Zaimi. 

Kryedemokrati shkruan në Facebook se autori ishte i droguar, ndërsa akuzon kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi se kanë kriminalizuar Policinë e Shtetit. 

Postimi
"Krimi horror! Ekzekutimi policit, Çaush Saliasi ne vendin e punes, ne komisariatin Nr. 3 nga vrasesi me uniforme dhe i droguar, Ludian Zaimi!
Narkopolicia Rama-Çuçi. sb

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco