VIDEO/ Polici vret kolegun me armën e shërbimit, Komisariati Nr.3 në Tiranë kthehet në skenë krimi

22:13, 23/05/2022

Syri.Net ka siguruar pamje nga Komisariati Nr.3 në Tiranë ku efektivi i policisë Ludian Zaimi vrau me armëzjarri kolegun e tij Çaush Saliasi brenda ambienteve të punës.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, por ajo që dihet me siguri është se Komisariati Nr.3 është kthyer skenë krimi.

Efektivi Ludian Zaimi është ndaluar nga policia ndërsa kanë nisur hetimet për ngjarjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco