Vrasja e efektivit në Komisariat, Berisha publikon mesazhin e 'policit dixhital', ja çfarë shkruan

Vrasja e efektivit në Komisariat, Berisha publikon mesazhin e 'policit dixhital', ja çfarë shkruan

22:14, 23/05/2022

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar pas ngjarjes së rëndë brenda në Komisiariatin nr. 3, ku një efektiv policie mbeti i vdekur, pasi u qëllua nga kolegu i tij. 

Berisha publikon mesazhin e policit dixhital, ndërsa dënon ngjarjen e rëndë duke theksuar se zyrat e policisë janë shndërruar në narkokomisariate. 

Reagimi
Bresheri revolveri ne narkokomisariat!
Polici i plagosur vdes ne spital!
Shpreh ngushellime familjes se viktimes dhe denoj gjendjen e rende ne narkokomesariate e narkoshtetit.


Lexoni mesazhin e policit dixhital!
Ne rrethana ende te paqarta , ne ambjetet e Komisariatit te Policisie Nr 3, në rrugën”Mine Peza”, 3, nje  punonjës  policie ka plagosur me armë zjarri kolegun e tij, Punonjesi i demtuar dhe derguar ne spital ne gjendje te rende C. S eshte futur ne salle, autori eshte L. Z eshte ne komisariat
Ludian zaimi  polic patrule ka vra me arme sherbimit Caush Saliasin patrulle ne instruktazhin e turnit. 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco