Axhenda e ngjeshur/ Pas Ballës, Pompei takon edhe Ilir Kullën

Axhenda e ngjeshur/ Pas Ballës, Pompei takon edhe Ilir Kullën

16:45, 16/05/2022

Ish-sekretari i Shtetit Majk Pompei ka mbërritur në Tiranë për një vizitë private, ku ka takuar Taulant Ballën, Enkelejd Alibeaj dhe Edi Ramën.

Por aq e ngjeshur ka qenë axhenda, sa që Pompei ka gjetur kohë të takojë edhe Ilir Kullën.

Këtë fakt e ka bërë të ditur në Facebook, vetë Ilir Kulla me një postim ku shkruan se, ‘është një takim me miqve të vjetër’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco