Aksidenti me vdekje në Kavajë, viktima ende e paidentifikuar

Aksidenti me vdekje në Kavajë, viktima ende e paidentifikuar

13:57, 14/05/2022

Një person rreth 45 vjeç ka mbetur i vdekur në Kavajë prej një aksidenti dhe nuk është identifikuar ende. Aksidenti ndodhi pas mesnate, rreth orës 1:50.

Policia e Kavajës arrestoi shoferin e makinës, N. S., 62 vjeç, i cili  e aksidentoi për vdekje. Por 45 vjeçari që mbeti viktimë ende nuk është identifikuar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco