FSHF/ Rama fut në loje edhe policinë, zbarkon tek kompania e Dukës në Shkozet

FSHF/ Rama fut në loje edhe policinë, zbarkon tek kompania e Dukës në Shkozet

14:13, 24/01/2022

Edi Rama duket se ka vendosur të tejkalojë edhe vëllain Erdogan që arrestoi gazetaren për një batutë.

Dje Erion Veliaj dhe sot Edi Rama po arrestojnë, shantazhojnë e mbyllin biznese për të  siguruar çdo votë për kreun e FSHF-së.

Në këto momente policia dhe tatimet kane zbarkuar tek kompania Aiba në Shkozet, një ditë pasi Veliaj kërcënoi Dukën se do të ja nxinte jetën.

AUDIO PERGJIMI I PLOTE/ KUJDES VIDEO + 18

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco