Berisha: Edhe në Shtëpinë e Zotit, Rama e Basha flasin me njëri-tjetrin

Berisha: Edhe në Shtëpinë e Zotit, Rama e Basha flasin me njëri-tjetrin

14:06, 23/01/2022

Edi Rama dhe Lulzim Basha edhe kur janë në Shtëpinë e Zotit nuk ndjekin meshën, por i shkruajnë njëri-tjetrit mesazhe.

Kështu shkruan lideri historik i demokratëve, Sali Berisha i cili ka postuar edhe një foto të Bashës dhe Ramës gjatë meshës së përurimit të Arqipeshkvit të ri, Mons. Arjan Dodaj.

‘Edhe në Shtëpinë e Zotit në vend të ndjekin meshën, flasin me njeri tjetrin! Zoti i …..!’, shkruan Sali Berisha në Facebook.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco