Sot në ora 11:00, 'Foltorja' në Rrëshen, Berisha: Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë

Sot në ora 11:00, 'Foltorja' në Rrëshen, Berisha: Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë

09:49, 22/01/2022

Lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha ka shpërndarë në faqen e tij në facebook njoftimin për takimin që do të zhvillojë sot në Rrëshen me demokratët dhe qytetarët e Mirditës.

“Sot ne ora 11:00 ne Pallatin e Kultures te Rreshenit mbahet Foltore me qytetaret e Mirdites:, shkruna ai

Ja postimi i plotë:

Njoftim!

Sot në ora 11:00 në Pallatin e Kultures të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës! Bashkë sjellim shpresen dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë! sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco