Shpërthen tritoli në Fushë Krujë

Shpërthen tritoli në Fushë Krujë

22:30, 21/01/2022

Shpërthim eksplozivi në Fushë Krujë. 

Një sasi tritoli është vënë në derën hyrëse të banesës së Naim Stafukës, i cili është vëllai i Enver Stafukës, i rrëmbyer dhe zhdukur disa vite më parë.

Lënda plasëse është vënë në derën e shkallëve të një objekti tre katësh ku ka disa biznese por në katin e 3 banon Naim Stafuka me familjen. 

Vijon...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco