Berisha: Të shtunën në orën 11:00 mbahet Foltorja e Mirditës

Berisha: Të shtunën në orën 11:00 mbahet Foltorja e Mirditës

09:34, 20/01/2022

Lideri historik demokrat, Sali Berisha njoftoi mbajtjen e Foltores së Mirditës të shtunën.

Sipas Berishës, takimi do mbahet në orën 11:00 në Pallatin e Kulturës së Rrëshenit.

Njoftim!

Ditën e shtunë më 22 janar në ora 11:00 në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës! Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco