Bie zjarr në një banesë, ka vetëm dëme materiale

Bie zjarr në një banesë, ka vetëm dëme materiale

08:05, 20/01/2022

Nje zjarr ka rëne këtë mengjes në zonen e Freskut në Tiranë.

Ka rënë zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e marrë me qira nga shtetasja E. D., ku ka vetëm dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 20.01.2022, rreth orëve të para të mëngjesit, te Fresku, ka rënë zjarr në katin e katër të një pallati, në banesën e marrë me qira nga shtetasja E. D., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. 

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco