Nis procesi i riorganizimit të strukturave në degën 7 Tiranë/ Vokshi: I mirëpritur çdo demokrat...

Nis procesi i riorganizimit të strukturave në degën 7 Tiranë/ Vokshi: I mirëpritur çdo demokrat...

20:15, 19/01/2022

Deputetja e PD-së dhe anëtarja e Komisionit të Rithemelimit, Albana Vokshi ka njoftuar nisjen e procesit për riorganizimin e strukturave në degën 7 Tiranë.

 ‘I mirëpritur cdo demokrat që do të jetë pjesë e ringritjes së PD’, shkruan Vokshi në Facebook.

Postimi i plotë i Albana Vokshit:

Nis procesi i riorganizimit të strukrurave në degën 7 Tiranë.

I mirëpritur cdo demokrat që do të jetë pjesë e ringritjes së PD.

Për një PD më të fortë, lë të hapur e më tl bashkuar!

#PDDega7

#pdrithemelim

#PDRiorganizim

Gent Strazimiri

Shpetim Qordja

Malvina Lika

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco