EMRI/ Aksident tragjik në Itali, ndërron jetë 24 vjeçari shqiptar

EMRI/ Aksident tragjik në Itali, ndërron jetë 24 vjeçari shqiptar

17:27, 27/11/2021

Një aksident tragjik në Itali ka përfunduar me vdekjen e një 24-vjeçari shqiptari.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur një natë më parë në hyrje të Serra San Quirico

Shqiptari, me inicialet F.K., është futur në autostradën që e çonte për në Serra San Quirico dhe ka humbur kontrollin e mjetit. Për pasojë, makina ka përfunduar e përmbysur jashtë autostradës.

I riu shqiptar ka pësuar dëme të mëdha si pasojë e aksidentit dhe ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Për nxjerrjen e trupit të tij nga mjeti është dashur ndërhyrja e zjarrfikëses.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco